Zapamatovat
Leo Aubrecht
Affiliate manager
+420 603 829 141 aubrecht@comeflex.cz
Obchodní podmínky

 

Propagujte naše služby a získejte min. 15% provizi
ze zaplacených služeb nově registrovaných zákazníků.

 

Kdo jsme?

COMEFLEX CONSULTING s.r.o. Na trhu působíme již 19 let. Poskytujeme služby podnikatelům a firmám, co se chtějí věnovat přednostně svému podnikání a neztrácet čas nezáživnými administrativními úkony. Více než 70 % nových klientů dlouhodobě získáváme prostřednictvím doporučení od našich stávajících zákazníků nebo partnerů. To je dokladem kvality našich služeb, na které si zakládáme.

 

Co nabízíme?

V rámci našeho affiliate programu nabízíme odměnu za zprostředkování nových zákazníků pro naše služby:

Sídlo pro podnikatele a firmy na adresách v Praze a Českých Budějovicích s cenou od 194 Kč bez DPH/měsíc. Každý měsíc získáváme vyšší desítky nových zákazníků této služby. Cena je závislá na frekvenci platby za sídlo – nejkratší frekvencí jsou 3 měsíce (290 Kč - 590 Kč bez DPH/měsíc podle rozsahu objednaných doplňkových služeb), nejdelší jsou 3 roky (194 Kč – 394 Kč bez DPH/měsíc). Průměrnou frekvencí platby za službu jsou 2 roky. Provizi 15 % vyplácíme ze zákazníkem zaplacené služby na první období.

Založení nové společnosti s garancí zápisu. Nové s.r.o. nebo a.s. založíme „na klíč“ do jednoho týdne. Cena služby startuje na 14 900 Kč, resp. 7 500 Kč při současném pronájmu sídla pro zakládanou firmu na min. 2 roky. Zřízení živnostenského oprávnění pro OSVČ za 2 190 Kč bez DPH. Každý měsíc tuto službu využijí desítky podnikatelů. Provizi 15 % vyplácíme ze zákazníkem zaplacené služby založení firmy/zřízení OSVČ a ze zaplacené služby pronájmu sídla na první období (min. 2 roky), pokud Vámi zprostředkovaný zákazník využije zvýhodněnou nabídku sloučené služby.

  

Jak získat provizi?

K propagaci našich služeb můžete využít URL odkaz „Váš affiliate odkaz“ (liší se pro každou reklamní kampaň) nebo připravené reklamní prvky (hypertextové odkazy a bannery). Vložte je do svých webových stránek, umístěte je na své sociální sítě nebo je zašlete emailem svým zákazníkům a obchodním partnerům. Následně v AffilBoxu sledujte statistiky, jak přibývají prokliky, konverze a rostou vše provize. Tak jednoduché to je. Pouze propagace přes PPC reklamy (Sklik, Google Ads, Facebook, ...) je zakázaná (více v našich obchodních podmínkách).

O výplatu provizí můžete požádat při dosažení výplatního minima, které činí 500 Kč bez DPH. 

Zavedeným partnerům nabízíme individuální nastavení provizí dle zprostředkovaného objemu nových zakázek. Program mohou využívat i naši stávající klienti, získají tak slevu z každé další objednávky.

Platnost cookies je 30 dní.

 

Dotazy?

Máte dotazy nebo chcete propagovat naše služby jiným způsobem? Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím emailu na aubrecht@comeflex.cz

Děkujeme!